O NÁS

DOMOV > O NÁS

REZIDENCIA ZBOROVJANOVA

Ponúkame vám náš projekt Rezidencia Zborovjanova a veríme, že spoločne s vami vytvoríme krásne miesto na život – váš domov.

Projekt Rezidencia Zborovjanova bol v roku 2019 plánovaný ako súkromná výstavba rodinného dvojdomu. Počas obdobia rokov 2020 a 2021 sme prehodnotili naše plány a vystavali sme rodinný dvojdom, v ktorom je šesť samostatných bytových jednotiek a ktorý je pripravený poskytnúť útulný domov pre šesť záujemcov o originálny koncept bývania v byte s pridanou hodnotou rodinného domu, so záhradou, len 6 km od centra mesta Košice.
23
Ako zakladatelia spoločnosti máme skúsenosti s výstavbou rodinných domov a bytov. Úspešne sme zrealizovali 23 projektov!

VIDEO NÁHĽAD
O PROJEKTE ZBOROVJANOVA

NOVÉ BYTY KOŠICE BARCA

MBS Building s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorú sme v roku 2021 zriadili na realizáciu inovatívnych projektov bývania a projekt Rezidencia Zborovjanova je naša prvá spoločná výstavba. Aj keď naša spoločnosť je na trhu krátko, ako zakladatelia spoločnosti máme skúsenosti s výstavbou rodinných domov a bytov už od roku 2008. Doma i v zahraničí sme úspešne zrealizovali 23 projektov výstavby a rekonštrukcie rodinných domov, bytov a obchodných priestorov.

Ponúkame vám náš projekt Rezidencia Zborovjanova a veríme, že spoločne s vami vytvoríme krásne miesto na život – váš domov.

Ďakujeme za vašu dôveru.